Często zastanawiamy się jaką sofę wybrać do pokoju tak aby była ona jednocześnie funkcjonalna, wygodna oraz modna. Jako ciągle rozwijająca się firma w branży materacy postanowiliśmy stworzyć innowacyjną alternatywę dla przeciętnej wersalki. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży materacy, stworzeniu profesjonalnej szwalni oraz rzetelnej pracy naszego teamu powstało kilka nowych produktów w naszej ofercie. Dziś skupimy się na jednym z nich - sofie piankowej. 

 

O produkcie 

            We wnętrzu sofy w 100% znajduje się pianka PUR. Surowiec ten został dobrany pod kątem odpowiedniej twardości i wytrzymałości. Zewnętrzną część sofy stanowi obicie z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Zważając na funkcjonalność sofy wprowadziliśmy dwa rodzaje materiału do wyboru - indoor i outdoor. Materiał typu indoor świetnie sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach jak np. salon czy pokój dziecka natomiast materiał outdoor przeznaczony jest głównie na zewnątrz (przy basenie, na balkonie, na tarasie). Wodoodporna tkanina outdoor dobrze sprawdzi się również w przypadku kiedy w domu są małe dzieci i zależy nam na łatwym usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni.

            Dzięki specjalnym uchwytom umieszczonym po bokach sofa posiada funkcję spania. Po rozłożeniu jej otrzymujemy komfortowe i przestronne miejsce dla dwóch osób. Obie rozkładane części znajdują się na jednym poziomie co pozwala na wygodny sen. 

 

Zalety 

  • Komfort i wygoda
  • Oryginalny i uniwersalny kształt
  • Funkcja spania
  • Wygodne piankowe wnętrze = elastyczność i plastyczność
  • Materiał dobrej jakości 
  • Wytrzymałość na odkształcenia
  • Dwie opcje materiału: indoor, outdoor 

 

Podsumowanie 

            Sofa z wkładem piankowym jest dużo bardziej wygodna niż kanapa z wkładem np ze sprężyn. Taki rodzaj sofy jest idealny dla osób, które często będą używać funkcji spania, ponieważ daje ona najwyższy komfort snu. Sofa na pewno będzie ciekawym i funkcjonalnym elementem wystroju domu. Jest to mebel, który świetnie nadaje się do odpoczynku podczas przebywania na tarasie, balkonie czy nad basenem.