Obniżka! Materac dla dzieci Parana Junior kokos Powiększ

Materac dla dzieci Parana Junior

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

244 zł

220 zł

-10%

Opis

Bezpieczny i spokojny sen dziecka!

Materac Parana Junior to wyselekcjonowany, bezpieczny i antybakteryjny materac zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Do jego budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane, w pełni bezpieczne tworzywa. Materac oferuje dwa różne wsparcia dla dziecka - bardziej miękkie i bardziej twarde. Dzięki temu można wybierać odpowiednią, w zależności od naszych potrzeb. Warstwa lateksu odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia wentylację podczas snu. Nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny.  Natomiast pianka wysokoelastyczna Hiflex posiada zdolność natychmiastowego odzyskiwania pierwotnego kształtu co oznacza, że dużo szybciej reaguje na każdą zmianę pozycji ciała, czyli jest niezawodna w prawidłowym podparciu kręgosłupa. Wysoka jakość materaca zapewnia wysoki komfort spania.

Rdzeń

Pianka lateksowa SILKTOUCH

Wyróżnia się niezwykłą elastycznością zapewniając wysoki komfort podczas snu. Lateks jest bez wątpienia materiałem odznaczających się najwyższą odpornością na odkształcenia. Jest to niezwykle istotna cecha w przypadku materacy dziecięcych. Piankę cechują ponadprzeciętne właściwości ortopedyczne i antyseptyczne.  Lateks idealnie dopasowuje się do kształtów Twojego ciała, a dzięki specjalnym kanalikom jest przewiewny. Zapobiega to poceniu się i zapewnia zdrowy, spokojny sen. Ma właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Jest idealnym rozwiązaniem dla  alergików i astmatyków. 

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX

Zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

Pianka FLEXI

Cechuje się bardzo dobrą elastycznością i sprężystością. Dzięki swej budowie zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała, a tym samym wygodę i komfort snu. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulacje powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. 

Warstwy materaca klejone są specjalnym ekologicznym klejem na bazie wody, który jest bezpieczny dla organizmu, dzięki czemu materac jest idealny dla dzieci i młodzieży.

Pokrowiec

Gruby, pikowany pokrowiec

Hipoalergiczna dzianina jest miła i przyjemna w dotyku, nie powoduje podrażnień skóry i nie uczula. Struktura tkaniny z włóknem klimatyzującym zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz doskonałe zarządzanie wilgocią. Mocno splecione włókna tkaniny gwarantują bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce.

Jakość i bezpieczeństwo
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka lateksowa Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 10 cm
Twardość H2 / H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies