Obniżka! Materac CETINA Powiększ

Materac CETINA LUKS MASUJĄCY HR 7 STREF

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

329 zł

296 zł

-10%

Opis

Bezpieczny i spokojny sen dziecka!

Kolekcja CETINA to w pełni bezpieczne materace dla dzieci i młodzieży. Do ich budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane tworzywa, dzięki czemu jest antyalergiczny i antygrzybiczny. Wkład materaca stanowi strefowa pianka o podwyższonej elastyczności Hiflex. Dzięki oryginalnie zaprojektowanym kanalikom materac zapewnia wsparcie każdej części ciała oraz bardzo dobre dopasowanie do osoby leżącej. Specjalne nacięcia wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Kiedy kładziemy się na materacu z pianki wysokoelastycznej, to reaguje on na naszą wagę, idealnie dopasowując się do sylwetki, dając właściwe podparcie dla kręgosłupa. Wysoki komfort z funkcją masażu gwarantuje profilowana pianki Areaflexi Plus, redukuje nacisk na ramiona i biodra. Ponadto profilowanie cechuje świetna przepuszczalność powietrza. Materac idealnie sprawdzi się zarówno u osób ze spokojnym snem, jak i u osób często zmieniających pozycję podczas snu. 

Rdzeń

Pianka profilowana Areaflexi Plus

Pianka z funkcją masażu, której profilowania na powierzchni zwiększają komfort użytkowania oraz zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Ponadto profilowanie zapewnia doskonałą cyrkulację i przepuszczalność powietrza. Zapobiega to poceniu się i zapewnia zdrowy, spokojny sen. Pianka posiada właściwości antyalergiczne.

Pianka wysokoelastyczna strefowa Hiflex

Budowa pianki opiera się na otwartych strukturach komórkowych, co z kolei przekłada się na wysoki poziom wentylacji. Charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla ciała.  Dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej HR materac nabiera większej sprężystości oraz sztywności. Wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów. Posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Cechuje się również wysoką odpornością na odkształcenia, co zwiększa wytrzymałość materaca.

Warstwy materaca klejone są specjalnym ekologicznym klejem na bazie wody, który jest bezpieczny dla organizmu, dzięki czemu materac jest idealny dla dzieci i młodzieży.

Pokrowiec

Gruby, pikowany pokrowiec

Hipoalergiczna dzianina jest miła i przyjemna w dotyku, nie powoduje podrażnień skóry i nie uczula. Struktura tkaniny z włóknem klimatyzującym zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz doskonałe zarządzanie wilgocią. Mocno splecione włókna tkaniny gwarantują bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce.

Jakość i bezpieczeństwo
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka profilowana Tak
Wysokość materaca 12 cm
Twardość H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies