Obniżka! Materac dla dzieci Parana Junior Powiększ

Materac dla dzieci Parana Jukon

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

150 zł

135 zł

-10%

Opis

Bezpieczny i spokojny sen dziecka!

Kolekcja Parana Jukon to bezpieczne, antybakteryjne materace dla dzieci i młodzieży. Do ich budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane, w pełni bezpieczne tworzywa. Materac przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Twardość materaca dostosowana jest do wagi dziecka.

Rdzeń

Pianka FLEXI

Cechuje się bardzo dobrą elastycznością i sprężystością. Dzięki swej budowie zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała, a tym samym wygodę i komfort snu. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulacje powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. Ma właściwości antyalergiczne.

Warstwy materaca klejone są specjalnym ekologicznym klejem na bazie wody, który jest bezpieczny dla organizmu, dzięki czemu materac jest idealny dla dzieci i młodzieży.

Pokrowiec

Gruby, pikowany pokrowiec

Hipoalergiczna dzianina jest miła i przyjemna w dotyku, nie powoduje podrażnień skóry i nie uczula. Struktura tkaniny z włóknem klimatyzującym zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz doskonałe zarządzanie wilgocią. Mocno splecione włókna tkaniny gwarantują bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce.

Jakość i bezpieczeństwo
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 10 cm
Twardość H2
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies