Obniżka! Materac dla dzieci Parana Junior kokos Powiększ

Materac dla dzieci Parana Jukon Kokos

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

185 zł

166 zł

-10%

Opis

Bezpieczny i spokojny sen dziecka!

Kolekcja Parana Jukon Kokos to w pełni bezpieczne materace dla dzieci i młodzieży. Do ich budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane tworzywa, dzięki czemu jest antyalergiczny i antygrzybiczny. Cały wkład razem z pokrowcem pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac oferuje dwa różne wsparcia dla dziecka - bardziej miękkie i bardziej twarde. Nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny. Wysoka jakość zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa i komfort spania.

Rdzeń

Pianka FLEXI

Cechuje się bardzo dobrą elastycznością i sprężystością. Dzięki swej budowie zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała, a tym samym wygodę i komfort snu. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulacje powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. Ma właściwości antyalergiczne.

Mata kokosowa

W pełni naturalna i ekologiczna warstwa kokosu zapewnia optymalną sztywność materaca oraz poprawną wentylację wkładu. Cechuje się również wysoką odpornością na odkształcenia, co zwiększa wytrzymałość materaca. Mata dzięki swoim właściwościom korzystnie wpływa na ciało dziecka, a szczególnie na kręgosłup. Ponadto włókno kokosowe posiada wysokie właściwości antygrzybicznie i antybakteryjnie.

Warstwy materaca klejone są specjalnym ekologicznym klejem na bazie wody, który jest bezpieczny dla organizmu, dzięki czemu materac jest idealny dla dzieci i młodzieży.

Pokrowiec

Gruby, pikowany pokrowiec

Hipoalergiczna dzianina jest miła i przyjemna w dotyku, nie powoduje podrażnień skóry i nie uczula. Struktura tkaniny z włóknem klimatyzującym zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz doskonałe zarządzanie wilgocią. Mocno splecione włókna tkaniny gwarantują bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce.

Jakość i bezpieczeństwo
Pianka poliuretanowa Tak
Warstwa kokosowa Tak
Wysokość materaca 10 cm
Twardość H2 / H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies