Obniżka! Materac Jukon hotelowy Powiększ

Materac Jukon hotelowy

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

844 zł

802 zł

-5%

Opis

Wygoda i gwarancja jakości!

Dwustronny materac Jukon jest idealny dla hoteli, pensjonatów i hosteli.  Materac jest wygodny i sprężysty co zapewnia odpowiednią jakość snu.  Świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Materac bonellowy Jukon to klasyczny materac z wkładem sprężynowym w rozsądnej cenie. Materac cechuje się dużą sprężystością i gwarancje solidne podparcie, a wentylacja wkładu stwarza przyjazne środowisko dla alergików!

Skład

Pianka poliuretanowa Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności i doskonałej sprężystości, gwarantująca wygodę i komfort użytkowania. Dzięki swej budowie jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów.

Formatka kieszeniowa

Formatka typu bonell składa się ze sprężyn wykonanych z drutu hartowanego 2,2mm i wysokości 12cm. Łączone są  ze sobą spiralą z drutu o grubości 1,3mm. W czasie procesu technologicznego każda sprężyna poddawana jest obróbce cieplnej, dzięki czemu utrzymuje swoje parametry przez długi okres. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością powierzchniową. Oznacza to, że czym większy nacisk jest stawiany na sprężyny, tym większy opór one stawiają. Sprężyny otulone pianką zapewniają przyjemny i komfortowy sen.

7 stref twardości
Sprężyny typu bonell Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 16 cm
Twardość H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies