Obniżka! Materac siedmiostrefowy o różnej twardości , z wybranym pokrowcem | Materacerzekasnu.pl Powiększ

Materac piankowy Dunaj Visco

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 296 zł

1 166 zł

-10%

Opis

Zadbaj o zdrowy sen!

Bazę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna o podwyższonej wytrzymałości, która dzięki oryginalnie zaprojektowanym kanalikom zapewnia wsparcie każdej części ciała oraz bardzo dobre dopasowanie się do ruchów osoby leżącej.  Wysoki komfort gwarantują zastosowane obustronnie innowacyjne pianki, które dostosowują się do kształtu ciała oraz redukują nacisk na ramiona i biodra. Materac dobrze amortyzuje ruch drugiej osoby, więc jest świetnym rozwiązaniem dla par. Obydwie pianki charakteryzują się podwyższoną odpornością na odkształcenia, co przekłada się  na  doskonałe wsparcie dla kręgosłupa jak i na wydłużoną żywotność materaca. Materac z kolekcji Dunaj zaspokoi najbardziej wymagających użytkowników.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX 7 stref komfortu

Pianka zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

Pianka Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności. Jest to materiał, który nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny i gwarantuje komfort spania. Dzięki swej budowie pianka jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Jej struktura umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza i posiada właściwości prozdrowotne, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. 

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 21 cm
Twardość H3 / H4
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies