Obniżka! Materac Sawa piankowy Powiększ

Materac Sawa piankowy

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 543 zł

1 312 zł

-15%

Opis

Komfort i zdrowy sen!

Komfortowy materac  Sawa zapewnia perfekcyjne dopasowanie do kształtów ciała i gwarancję spokojnego snu. Wkład materaca tworzą trzy warstwy innowacyjnych pianek. Dwie profilowane we wzór fali doskonale podtrzymują ciężar ciała, dopasowując się do wagi i sylwetki użytkowników. Warstwa z pianki termoplastycznej zapewnia anatomiczne podparcie dla kręgosłupa, niwelując wszelkie uciski umożliwiając swobodny przepływ krwi przez całe ciało, dając poczucie komfortu i odprężenia. Poprawia krążenie krwi minimalizując ryzyko drętwienia mięśni. Materac zapewnia bardzo komfortowy wypoczynek i relaks, ponieważ całe ciało równomiernie przylega do materaca. Idealnie nadaje się do sypialni, a jego wysokość pozwala na dopasowanie go do ram łóżek z wysokim bokiem.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX 7 stref komfortu

Zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa jak i najważniejszych punktów ciała, takich jak: głowa, ramiona, pas, biodra, nogi.  Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

Pianka Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności. Jest to materiał, który nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny i gwarantuje komfort spania. Dzięki swej budowie pianka jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Jej struktura umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza i posiada właściwości prozdrowotne zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. 

7 stref twardości
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 24 cm
Twardość H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies