Obniżka! Poduszka ortopedyczna z pianki wysokoelastycznej PHR Powiększ

Poduszka ortopedyczna z pianki HR

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

91 zł

82 zł

-10%

  • 30 x 50
  • 40 x 70

Opis

Profilowana poduszka ortopedyczna

Specjalne profilowanie pozwala na ułożenie się kręgosłupa w prawidłowej naturalnej pozycji. Poduszka z pianki HR dedykowana jest dla osób, które lubią spać na twardych powierzchniach. Z tego względu mogą ją brać pod uwagę osoby, które chcą stosować poduszkę ortopedyczną profilaktycznie. Naturalne ułożenie głowy rozluźnia mięśnie i kręgi szyjne dając poczucie odprężenia.

 

Skład

Profilowana pianka wysokoelastycznej

Poduszka ortopedyczna została wyprodukowana z pianki typu HR. Dzięki swoim właściwościom pianka dopasowuje się do kształtu ciała.  Specjalny profilowany kształt poduszki pozwala na odpowiednie dopasowanie do szyi i ramion użytkownika. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

Antyalergiczny pokrowiec

Pokrowiec Carbon posiada naturalne właściwości antybakteryjne.  Zapewnia idealną wentylację materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”  , który jest  synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Posiada zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z poduszki. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce. Ponad to zawiera włókna węglowe, bawełnę i bambus, co oznacza że charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz neutralizuje jony dodatnie odpowiadające za uczucie stresu i przemęczenia.

Jakość i bezpieczeństwo
Twardość twarda
Wypełnienie poduszki pianka wysoko-elastyczna Hiflex
Pokrowiec zdejmowany, pranie 40°C (1% włókno węglowe, 29% wiskoza, 70% poliester)
Cechy dodatkowe antyalergiczna, antybakteryjna
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies