Obniżka! Poduszka ortopedyczna z pianki PUR i pianki z pamięcią Powiększ

Poduszka ortopedyczna z pianki PUR i pianki z pamięcią

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

93 zł

84 zł

-10%

  • 30 x 50
  • 40 x 70

Opis

Profilowana poduszka ortopedyczna

Specjalne profilowanie pozwala na ułożenie się kręgosłupa w prawidłowej naturalnej pozycji. Zdrowy sen jaki zapewnia poduszka ortopedyczna pozwala na pozbycie się wielu problemów takich jak bezsenność, bóle kręgosłupa, a nawet bóle głowy. Układa się idealnie do kształtu szyi. Oferowana poduszka jest oznaczona rozmiarem: UNIWERSALNA. Oznacza to, że będzie ona idealnym wyborem jeśli szerokość twojego barku mieści się w przedziale od 10 do 19 cm.

Skład

Profilowana pianka Pur z warstwą pianki memory

Poduszka wykonana z pianki Visco jest odporna na odkształcenia. Poduszki typu memory rozkładają równomiernie siłę nacisku pozwalając na dostosowanie kształtu i formy do budowy ciała, zapewniając większe wsparcie i  komfort niż jakikolwiek inny materiał. Dodatkowo wzmocniona jest pianką poliuretanową profilowaną co pozwala na idealne dopasowanie głowy i karku podczas snu.  Przyzwyczajenie się do kształtu poduszki może potrwać nawet 14 dni.

Antyalergiczny pokrowiec

Pokrowiec Carbon posiada naturalne właściwości antybakteryjne.  Zapewnia idealną wentylację materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”  , który jest  synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Posiada zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z poduszki. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce. Ponad to zawiera włókna węglowe, bawełnę i bambus, co oznacza że charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz neutralizuje jony dodatnie odpowiadające za uczucie stresu i przemęczenia.

Jakość i bezpieczeństwo
Twardość średnio twarda
Wypełnienie poduszki elastyczna pianka Flexi + memory Lazy foam
Pokrowiec zdejmowany, pranie 40°C (1% włókno węglowe, 29% wiskoza, 70% poliester)
Cechy dodatkowe antyalergiczna, antybakteryjna
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies