Obniżka! Materac Ebro sprężyna 7 stref Powiększ

Materac Ebro sprężyna 7 stref

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 535 zł

1 458 zł

-5%

Opis

Zadbaj o zdrowy sen!

Materac Ebro zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością punktową. Zapewnia właściwe podparcie każdej części ciała, odpowiednio do wywieranego nacisku. Zastosowane sprężyny pocketowe reagują jedynie w miejscach nacisku, idealnie dopasowując się do kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Wysoki komfort i wygodę gwarantuje zastosowana obustronnie pianka termoplastyczna Visco. Pianka reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, dopasowując się do anatomicznych kształtów ciała. Dodatkowo zastosowana naturalna mata kokosowa tworzy twardszą powierzchnię do snu, jednocześnie usztywniając i wzmacniając konstrukcję materaca. Włókno kokosowe posiada wysokie właściwości antygrzybicznie i antybakteryjnie. Konstrukcja materaca umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, a zastosowane komponenty eliminują szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności. Jest to materiał, który nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny i gwarantuje komfort spania. Dzięki swej budowie pianka jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Jej struktura umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza i posiada właściwości prozdrowotne zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. 

Siedmiostrefowe Sprężyny pocketowe

Sprężyny kieszeniowe o grubości drutu 2,2 mm, umieszczone są w osobnych woreczkach z elastycznego materiału oraz pianki poliuretanowej o gęstości 30 kg/m3. Każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu daje lepsze podparcie dla ciała niż tradycyjna sprężyna bonellowa. Sprężyny pocketowe pomagają lepiej utrzymać kręgosłup. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Mata zabezpieczająca - filc oddziela formatkę sprężynową od pozostałych warstw materaca. Naturalny filc wzmacnia konstrukcję wkładu przedłużając żywotność materaca.

Mata kokosowa

W pełni naturalna i ekologiczna warstwa kokosu zapewnia optymalną sztywność materaca oraz poprawną wentylację wkładu. Cechuje się również wysoką odpornością na odkształcenia, co zwiększa wytrzymałość materaca. Ponadto włókno kokosowe posiada wysokie właściwości antygrzybicznie i antybakteryjnie.

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Sprężyny kieszeniowe Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Warstwa kokosowa Tak
Wysokość materaca 25 cm
Twardość H3 / H4
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies