• -10%
Materac piankowy dla niemowląt i małych dzieci
Materac piankowy dla niemowląt i małych dzieci
Materac piankowy dla niemowląt i małych dzieci
Materac piankowy dla niemowląt i małych dzieci

Materac piankowy dla niemowląt i małych dzieci

140,58 zł 156,20 zł -10%
Brutto

Najniższa cena wariantu produktu z ostatnich 30 dni 156,20 zł

Wysyłka w ciągu 2 dni

Hypoalergiczny materac dziecięcy z wkładem z profilowanej pianki Flexi.

Rozmiar materaca
Pokrowiec materaca

 

Materac dla niemowląt i małych dzieci

Dwustronny materac do łóżeczka i małych dzieci, o dwóch różnych stopniach twardości: bardziej miękkiej i twardszej. Do jego budowy wykorzystano tylko i wyłącznie przebadane, w pełni bezpieczne tworzywa. Zastosowana pianka zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Specjalne nacięcia gwarantują  prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. Pianka o właściwości antyalergicznych i antygrzybicznych,  odporna jest na odkształcenia dzięki czemu polecana dla dzieci. Zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i zdrowy sen dziecka. Posiada pokrowiec do wyboru. Każdy z pokrowców poparty jest Certyfikatem "Oeko-Tex", dzięki czemu wiesz, że jest bezpieczny dla Twojej pociechy. 

Z czego zbudowany materac?

Pianka Flexi - cechuje się bardzo dobrą elastycznością i sprężystością. Dzięki swej budowie zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała, a tym samym zdrowy i komfortowy sen. Dzięki zastosowanym specjalnym nacięciom materac posiada dwie strony twardości (od strony nacięć jest bardziej miękki) oraz prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. Pianka odporna jest na odkształcenia dzięki czemu polecana dla dzieci. Posiada atest PZH określający produkt, który w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne.

Pokrowiec do wyboru

Tencel - antyalergiczny  pokrowiec o gramaturze 320g/m2 zawiera w sobie 30% tencelu i 70% poliestru. Nanowłókna tencelu są niezwykle gładkie, dzięki czemu materiał jest w dotyku niezwykle delikatny i przyjazny dla skóry, szczególnie tak wrażliwej jak skóra niemowlęcia. Posiada właściwości termiczne co oznacza, że latem chłodzi, a zimą grzeje. Potwierdzone jest, że nie powoduje podrażnień oraz w znacznym stopniu zapobiega powstawaniu i rozwojowi bakterii na skórze. Posiada naturalny, świetlisty wygląd. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu (posiada zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca).

Marsylia - antyalergiczny pikowany pokrowiec w kolorze białym, wykonany z hypoalergicznej tkaniny jest delikatny i przez to przyjazny dla skóry. Dodatkowo potwierdzone jest, że nie powoduje podrażnień oraz w znacznym stopniu zapobiega powstawaniu i rozwojowi bakterii na skórze. Produkt posiada cetyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100". Posiada trójstronny zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec absolutnie nie traci swoich właściwości w praniu.

AloeVera - wysokiej jakości pikowany pokrowiec o właściwościach hipoalergicznych jest idealnym wyborem dla osób o wrażliwej skórze. Materiał w dotyku jest niezwykle delikatny i przez to przyjazny dla skóry, szczególnie wrażliwej. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich rozmnażaniem. Zapewnia bardzo dobrą wentylację materaca. Pokrowiec poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100". Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu.

Surowce użyte do produkcji materacyka są hipoalergiczne tzn. nie powodują podrażnień skóry i nie uczulają. Produkt posiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex Standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców i bezpieczeństwa zdrowotnego oraz atest PZH określający produkt, który w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne. Dzięki temu wiesz, że kupujesz produkt CAŁKOWIECIE BEZPIECZNY.

PRODUKT POLSKI wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001.

Pianka poliuretanowa
Tak
Wysokość całkowita
10 cm
Twardość
H2 miękki
Pokrowiec
pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Jakość i bezpieczeństwo
certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Cechy dodatkowe
antyalergiczny, antybakteryjny
Materac piankowy
5903726115728

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania