Materace sprężynowe


Materace bonellowe - klasyczne rozwiązanie w przystępnej cenie!

Stanowią najbardziej znaną i popularną grupę materacy na naszym rynku, między innymi ze względu na dobry stosunek ceny do jakości i walorów użytkowych. Wkład materaca stanowi system połączonych ze sobą sprężyn wykonanych z hartowanego stalowego drutu. Materace bonellowe zapewniają wielopunktowe podparcie naszego ciała, równomiernie rozkładając ciężar ciała na powierzchni materaca. Ze względu na twardość polecane są osobom powyżej 50 kg. Materac jest bardzo higieniczny, gdyż sprężyny zapewniają doskonałe przewietrzanie materaca. 

Materace sprężynowe - wielostrefowe podparcie dla ciała!

Materac kieszeniowy to unowocześniona i bardziej funkcjonalna wersja materaca  bonellowego. Produkt posiada w swej konstrukcji sprężyny, które zostały zamknięte w pojedyncze, połączone ze sobą kieszonki. Materace sprężynowe zbudowane na bazie formatek typu pocket lub multipocket doskonale dostosowują się do wagi i kształtu ciała użytkownika. Sprężyny reagują na nacisk punktowo oraz nie ulegają zjawisku falowania, dlatego jest dobrym rozwiązaniem gdy śpi się we dwoje. Na materacu sprężynowym druga osoba nie odczuje, gdy pierwsza przewraca się z boku na bok. Dodatkowo, w zależności od rodzaju zastosowanych sprężyn, otrzymujemy jedno lub wielostrefowe podparcie dla ciała. Dla uzyskania różnych twardości i właściwości ortopedycznych, w materacach stosuje się dodatkowe warstwy wykonane z kokosu oraz dobrej jakości pianek. Materace kieszeniowe za niewygórowaną cenę zapewnią wysoki komfort. Wadą sprężyn kieszeniowych jest podatność na kurz i zabrudzenia, dlatego materace nie są polecane dla osób uczulonych na roztocza. 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.