Materace sprężynowe


Zobacz także inne kategorie

Materace bonellowe - klasyczne rozwiązanie w przystępnej cenie!

Materace bonellowe stanowią najbardziej znaną grupę materacy na naszym rynku. Ze względu na dobry stosunek ceny do jakości i walorów użytkowych dedykowane są hotelom, pensjonatom czy hostelom. Wkład materaca stanowi system połączonych ze sobą sprężyn wykonanych z hartowanego stalowego drutu. Materace bonellowe zapewniają wielopunktowe podparcie naszego ciała, równomiernie rozkładając ciężar ciała na powierzchni materaca. Ze względu na twardość polecane są osobom powyżej 50 kg. Materac jest bardzo higieniczny, gdyż sprężyny zapewniają doskonałe przewietrzanie materaca. Oferujemy materac bonellowy Jukon, w którym sprężyny otulone są atestowaną pianką, która zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Materac jest trwały i zapewnia odpowiednią jakość snu.

Materace sprężynowe - wielostrefowe podparcie dla ciała!

Materac sprężynowy, kieszeniowy to unowocześniona i bardziej funkcjonalna wersja materaca bonellowego. Produkt posiada w swej konstrukcji sprężyny, które zostały zamknięte w pojedyncze, połączone ze sobą kieszonki. Materace sprężynowe zbudowane są na bazie formatek typu pocket lub multipocket, które doskonale dostosowują się do wagi i kształtu ciała użytkownika. Każda sprężyna pracuje osobno i reaguje na nacisk punktowo. Materac kieszeniowy nie ulega zjawisku falowania, dlatego jest dobrym rozwiązaniem gdy śpi się we dwoje. Materac idealnie sprawdzi się jako materac do sypialni dla par, a co więcej dla dwóch osób o różnej wadze, które nie odczują wzajemnie swoich ruchów. Dodatkowo, w zależności od rodzaju zastosowanych sprężyn, otrzymujemy jedno lub wielostrefowe podparcie dla ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziesz materace sprężynowe siedmiostrefowe. Materac kieszeniowy 7 stref idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Leżąc z inną siłą naciskamy na materac na wysokości głowy, inną na okolice ramion, bioder, nóg czy stóp. Właśnie dlatego powstało 7 stref twardości. Dają one najlepsze podparcie naszemu ciału, idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Dla uzyskania różnych twardości i właściwości w materacach stosuje się dodatkowe warstwy. Oferujemy materace sprężynowe wykonane z dodatkową warstwą kokosu oraz atestowanych pianek – poliuretanowej, termoplasycznej czy lateksowej. Materace kieszeniowe zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Różne wymiary materaców sprężynowych!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.