Poduszki


Poduszka profilowana ortopedyczna – spokojny sen

Idealna poduszka to taka, która zapewnia optymalne ułożenie ciała i spokojny sen. W naszej ofercie znajdują się poduszki ortopedyczne, profilowane poduszki pod głowę, które zapewnią idealne podparcie kręgów szyjnych. Sprawdzą się one przy bólach kręgosłupa, bólach głowy czy nawet bezsenności. Jeśli lubisz spać na miękkiej powierzchni oferujemy Ci poduszkę profilowaną wykonaną z pianki termoplastycznej (inaczej zwaną memory lub visco), która pod wpływem ciepła staje się plastyczna, a tym samym idealnie dopasowuje się do kształtów głowy i karku. Osobom, które lubią bardziej powierzchnie proponujemy poduszkę profilowaną wykonaną z połączenia dwóch pianek: pianki termoplastycznej i pianki wysokoelastycznej. Poduszki ortopedyczne posiadają zdejmowany pokrowiec do wyboru i wykonane są w dwóch rozmiarach 30x50 i 40x70 cm.

Poduszka klin pod głowę – zagłówek

W ofercie naszego sklepu znajdziesz poduszkę pod głowę typu klin. Występuje ona w dwóch rozmiarach 67x40x20 cm oraz większa 77x40x20cm. Poduszka pod głowę klin wykonana została z certyfikowanej, antyalergicznej pianki. Poduszka antyrefluksowa ułatwia oddychanie, a poza tym jest idealna jako poduszka do czytania czy oglądania telewizji.

Poduszka klin pod nogi – ulga dla Twoich nóg

Jeśli borykasz się ze schorzeniami lub bólem nóg proponuje poduszka pod nogi będzie idealnym wyborem. Gwarantuje ona prawidłową i wygodną pozycję dla nóg. Posiada właściwości ortopedyczne i rehabilitacyjne. Oferowany przez nas produkt sprawdzi się również jako poduszka pod nogi w terapii pourazowej kończyn dolnych. Jej zalety docenią również kobiety w ciąży. Poduszka odciąży nogi i zapobiegnie puchnięciu nóg. Występuje w dwóch rozmiarach 67x44x12cm oraz większa 74x49x19 cm. Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec, który absolutnie nie traci swych właściwości w praniu.

Poduszka klin do łóżeczka – spokojny sen maluszka

Poduszka do łóżeczka ułatwiająca oddychanie, powstała z myślą o najmłodszych. Wykonana została z certyfikowanych, antyalergicznych materiałów. Kąt pochylenia podnosi odpowiednio główkę dziecka, co jest konieczne w przypadku gdy niemowlę ma katarek. Poduszka klin dla niemowląt zmniejsza tym samym zaleganie wydzieliny. Poduszka dla niemowląt pasuje do standardowych łóżeczek i ma wymiary 60x50x8cm. Posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać zgodnie ze wskazówkami na metce.

Poduszki do spania – codzienna wygoda

Poduszki z wypełnieniem z pianki granulowanej zapewniają optymalne i równomierne rozłożenie nacisku na całej swojej powierzchni. W ofercie sklepu znajdziesz poduszkę w zdejmowanym pokrowcu o wymiarach 60x40cm oraz klasyczną poduszkę „Jaś” o wym. 40x40 cm. Wszystkie poduszki wykonane są z antyalergicznych, certyfikowanych materiałów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania