Aktualności - co nowego?

Jak dobrać twardość materaca do wagi?

Twardość to dla Nas odczucie względne. Co będzie twarde z dla jednej osoby, niekoniecznie musi być twarde dla kogoś innego. Poniższym wpisem spróbujemy rozjaśnić trochę temat oznaczeń twardości materacy. 
Czytaj dalej

Rodzaje pokrowców - czym się różnią?

Kiedy udało nam się wybrać ten idealny materac nadszedł czas na wybór jego zabezpieczenia - pokrowca. Chroni on materac przed różnymi czynnikami takimi jak zabrudzenia, kurz czy roztocza. Dzięki tym właściwościom pokrowiec odgrywa ogromną rolę w przedłużeniu żywotności materaca oraz komforcie snu. W takim razie jaka jest różnica między materiałami? Jaki pokrowiec wybrać?
Czytaj dalej

Czy warto wybrać sofę z pianki PUR ?

Często zastanawiamy się jaką sofę wybrać do pokoju tak aby była ona jednocześnie funkcjonalna, wygodna oraz modna. Jako ciągle rozwijająca się firma w branży materacy postanowiliśmy stworzyć innowacyjną alternatywę dla przeciętnej wersalki. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży materacy, stworzeniu profesjonalnej szwalni oraz rzetelnej pracy naszego teamu powstało kilka nowych produktów w naszej ofercie. Dziś skupimy się na jednym z nich - sofie piankowej.
Czytaj dalej

Które materace są lepsze, piankowe czy sprężynowe?

             Materace często dzielimy na te dwie grupy stanowiące główną bazę podparcia dla naszego ciała. Jednak ze względu na dość  zróżnicowaną  budowę,  zarówno materace  sprężynowe,  jaki  i  piankowe możemy podzielić na  kilka  lub  kilkanaście  typów.  Począwszy  od  produktów  skonstruowanych  na  bazie  sprężyn  bonellowych   i kieszonkowych po materace, w których jako podstawowy budulec wykorzystano pianki poliuretanowe, lateksowe oraz nowoczesne wysoko elastyczne. Innowacyjna pianka termo elastyczna zwana visko lub memory zapewnia najwygodniejszy wypoczynek. 
Czytaj dalej
Najlepszy sposób na zdrowy sen. Jaki materac wybrać?

Najlepszy sposób na zdrowy sen. Jaki materac wybrać?

                   Decydując się na zakup nowego łóżka, czy to do sypialni, czy do pokoju dziecka często ograniczamy swój wybór do uniwersalnych wersalek, kanap czy narożników.  Niejednokrotnie spowodowane jest to małą funkcjonalność  naszych mieszkań i dostępną przestrzenią ale często górę biorą po prostu nasze przyzwyczajenia i upodobania. Decydują się na uniwersalny do siedzenia i spania mebel narażamy siebie i bliskich na problemy związane ze zdrowiem i złym samopoczuciem. Pamiętajmy o tym, że idealne rozwiązanie po prostu nie istnieje.
Czytaj dalej
Accept

Strona używa plików cookies