Dostawa towarów realizowana jest na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej na adres wskazany przez Klienta i realizowana  za pośrednictwem:

- DPD krajowa (DPD Classic) - 19,00 zł brutto

- DPD Krajowa za pobraniem (COD) - 24,00 zł brutto

- DPD Krajowa odbiór w punkcie - 12,00 zł brutto

InPost Paczkomat® 24/7 - 13,00 zł brutto

- Pocztex Kurier - 18,00 zł brutto

- Pocztex Kurier za pobraniem - 23,00 zł brutto

Pocztex Kurier - odbiór w punkcie - 9,00 zł brutto

- odbiór osobisty w siedzibie Firmy - darmowy

Wszystkie zamówienia powyżej kwoty 150 zł na terenie całego kraju dostarczamy GRATIS.

Kurierzy realizują dostawę zazwyczaj w godzinach 8:00 - 17:00. Niestety nie mamy możliwości ustalenia dostawy na konkretną godzinę, a transport nie obejmuje usługi wniesienia produktu. W większości przypadków można liczyć na pomoc w wniesieniu towaru. Zamawiający w dniu dostarczenia przesyłki otrzyma powiadomienie sms, który będzie zawierał kontakt telefoniczny do kuriera w celu umówienia szczegółów dostawy, w tym również godziny dostawy.

Klient może również skorzystać z osobistego odbioru zamówienia pod adresem: Radłowo 50, 88-170 Pakość. Sklep stacjonarny czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 15:00 (płatność tylko gotówką).

Przy każdym produkcie widnieje informacja o terminie wysyłki.

Termin realizacji zależny jest od rodzaju produktu i trwa przeważnie do 7 dni, chyba że w opisie podano krótszy termin. W przypadku zamówień indywidualnych lub towarów mniej popularnych, termin realizacji może wydłużyć się do 14 dni. Początek biegu terminu realizacji liczy się od dnia złożenia przez Klienta zamówienia.

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do pakowania przesyłek, aby dostawa przebiegła bez ryzyka uszkodzenia bądź utraty towaru. Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej otrzymaniu, a jeżeli przesyłka budzi wątpliwości, najlepiej sprawdzić ją w obecności doręczającego. Jeżeli uszkodzenie zostanie ujawnione po otwarciu paczki, prosimy o kontakt z naszym sklepem. Szybkie zgłaszanie zauważonych uszkodzeń stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu ewentualnych roszczeń wobec przewoźnika.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania