Materac piankowy Desna
Materac piankowy Desna
Materac piankowy Desna
Materac piankowy Desna

Materac Desna piankowy

641,56 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Hypoalergiczny materac Desna wykonany został z pianki Flexi i pianki profilowanej. Pokrowiec do wyboru.
Rozmiar materaca
Pokrowiec materaca

 

Dwustronny materac piankowy Desna

Wkład materaca stanowi pięciostrefowa pianka o podwyższonej wytrzymałości. Dzięki oryginalnie zaprojektowanym nacięciom materac zapewnia wsparcie każdej części ciała oraz bardzo dobre dopasowanie do osoby leżącej. Dodatkowe kanaliki wspomagają cyrkulację powietrza, a także wspierają odpowiednią wentylację materaca. Warstwa komfortowa z profilowanej, elastycznej pianki Areaflexi Plus daje uczucie mikromasażu i delikatnie stymuluje krążenie krwi. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i perfekcyjnie podpiera kręgosłup. Wspomaga regenerację całego organizmu i poprawia jakość snu. Materac jest trwały i odporny na deformacje. Jest dobrym wyborem dla alergików, gdyż budowa pianki nie pozwala na rozwój pleśni czy grzybów. Materac posiada zdejmowany pokrowiec do wyboru. Każdy z pokrowców poparty jest Certyfikatem "Oeko-Tex", dlatego wiesz, że jest bezpieczny dla Twojego organizmu. Materac Desna zapewni spokojny sen. 

Z czego zbudowany jest materac

Pianka Areaflexi Plus - pianka profilowana na powierzchni daje uczucie mikromasażu i delikatnie stymuluje krążenie krwi. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i perfekcyjnie podpiera kręgosłup. Pianka Areaflexi Plus to wysoki komfort użytkowania oraz odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Profilowanie zapewnia doskonałą cyrkulację i przepuszczalność powietrza.

Pianka Flexi - pianka o podwyższonej elastyczności i doskonałej sprężystości, gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Dzięki swej budowie jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Cechują ją właściwości rehabilitacyjne. Struktura pianki zapewnia aktywną wentylację wewnątrz materaca, redukując problem nadmiernej potliwości oraz niwelując rozwój pleśni i grzybów.

Pokrowiec do wyboru

Silver - Dzianina z dodatkiem jonów srebra. Zapewnia ochronę przed bakteriami, obniża stres i pomaga zasnąć. Zapobiega dostawaniu się kurzu w głąb materaca. Minimalizuje tym samym ryzyko rozwoju roztoczy w materacu.  Pokrowiec o gramaturze 320 g/m2 poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Struktura tkaniny gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec w swoim składzie posiada 30% wiskozy, 63% poliestru i 7% SIM.

Carbon - Hipoalergiczna tkanina o gramaturze 350 gr/m2 zawiera włókno węglowe, bawełnę i bambus. Posiada naturalne właściwości antybakteryjne. Pokrowiec Carbon zapewnia idealną wentylację materaca. Produkt posiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania „Oeko-Tex standard 100” , który jest synonimem jakości użytych materiałów oraz bezpieczeństwa bezpiecznego. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec zachowuje swoje właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce Skład: 1% włókno węglowe, 29% wiskoza, 70% poliester.

Melody Classic - Pokrowiec o  gramaturze 500g/m2 poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Struktura tkaniny gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Doskonale absorbuje nadmiar wilgoci, jednocześnie zapewniając przepuszczalność powietrza i doskonałą wentylację wkładu. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce. Skład: 1% - elastan, 99% - poliester.

AloeVera - Pikowany pokrowiec poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Struktura tkaniny gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Materiał w dotyku jest niezwykle delikatny i przez to przyjazny dla skóry, szczególnie wrażliwej. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu. Wybierając pokrowiec AloeVera masz pewność, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Kolor: biały z akcentem jasno zielonym. Skład: 100% - poliester.

Cassino - Pikowany pokrowiec poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Struktura tkaniny gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Materiał w dotyku jest  delikatny i przez to przyjazny dla skóry. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu. Wybierając pokrowiec Casino masz pewność, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Kolor: biały ; Skład: 100% - poliester.

Albero - Pikowany pokrowiec poosiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.  Struktura tkaniny zapewnia bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Mocno splecione włókna powodują, że pokrowiec jest odporny na rozciąganie i bardzo trwały. Splot tkaniny i wzór na powierzchni wpływają na ciekawy, bardzo okazały wygląd pokrowca. Posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Posiada trójstronny zamek, który umożliwia szybkie założenie i zdjęcie pokrowca z materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu. Wybierając pokrowiec Albero masz pewność, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Kolor: jasny krem; Skład: 100% - poliester.

Surowce użyte do produkcji materaca są hipoalergiczne tzn. nie powodują podrażnień skóry i nie uczulają. Komponenty posiadają certyfikat Tekstylia Godne Zaufania "Oeko-Tex Standard 100", który jest synonimem jakości użytych surowców i bezpieczeństwa zdrowotnego oraz atest PZH określający produkt, który w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne. Dzięki temu wiesz, że kupujesz produkt CAŁKOWIECIE BEZPIECZNY.

PRODUKT POLSKI wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001.

Pianka poliuretanowa
Tak
Pianka profilowana
Tak
Wysokość całkowita
15 cm
Twardość
H3 średni
Jakość i bezpieczeństwo
certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Cechy dodatkowe
antyalergiczny, antybakteryjny
01385
5903726116220

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania