Obniżka! Materac Nil piankowy Powiększ

Materac Nil piankowy

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

727 zł

654 zł

-10%

Opis

Komfort i zdrowy sen!

Wyjątkowa sprężystość pianek sprawia, że materac NIL odporny jest na odkształcenia, a tym samym jest bardzo wytrzymały. Dodatkowa warstwa lateksu znacznie podnosi komfort, a dzięki perforacji wspomaga cyrkulację powietrza. Przeznaczony jest dla wymagających użytkowników, którzy są spragnieni snu w komfortowych warunkach. Jest idealny również dla osób zmagających się z bólami mięśni lub kręgosłupa. Materac jest lekki co umożliwia łatwe i swobodne obracanie. Dzięki oryginalnie zaprojektowanym kanalikom uzyskano siedem stref komfortu oraz zwiększoną giętkość wkładu, dlatego materac świetnie współpracuje z regulowanymi stelażami i świetnie dopasowuje się do kształtu każdego ciała.

Skład

Pianka lateksowa SILKTOUCH

Pianka wyróżnia się niezwykłą elastycznością zapewniając wysoki komfort podczas snu. Lateks jest bez wątpienia materiałem odznaczających się najwyższą odpornością na odkształcenia. Świetnie dopasowuje się do każdej z partii ciała, niezależnie od wagi jego użytkownika, zapewniając mu komfortowe podparcie. Piankę cechują ponadprzeciętne właściwości ortopedyczne i antyseptyczne, a dzięki specjalnym kanalikom jest przewiewna. Pozwala to na komfortowy wypoczynek i zdrowy sen.  Lateks jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Hypoalergiczność wynika z faktu, że ani roztocza, ani pleśnie czy nawet grzyby nie są w stanie go zasiedlić. 

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX 7 stref komfortu

Pianka zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka lateksowa Tak
Wysokość materaca 17 cm
Twardość H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies