Materac Hawela Powiększ

Materac Hawela

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

Materac 7 strefowy z pianki wysokoelastycznej.

  Pianka wysokoelastyczna

Więcej szczegółów

683,00 zł

brutto

Więcej informacji

MATERAC Z PIANKI WYSOKOELASTYCZNEJ HAWELA

Wysokość materaca: 18 cm

Twardość: H3 (sprawdź)

Pokrowiec: pikowany z trójstronnym zamkiem

OPIS TWARDOŚCI

H3 ŚREDNIO TWARDY - DLA OSÓB O WADZE 60-80KG

H4 TWARDY - DLA OSÓB O WADZE 80-120KG


JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI MATERAC

Dwustronny materac piankowy o zróżnicowanych strefach twardości.

Materac zaprojektowany dla aktywnych osób ceniących dość twardy sen. Jego wyjątkowe zalety ortopedyczne docenią także osoby borykające się z bólami kręgosłupa. Posiada dwie strony,średnio twardą i twardą, co pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb i upodobań. Dodatkowo siedem wydzielonych stref twardości gwarantuje bardzo wysoki komfort.

Materac zbudowany został z dwóch rodzajów bardzo sprężystych, odpornych na odkształcenia pianek wysokoelastycznych Hiflex, perfekcyjnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Dzięki wielopunktowemu podparciu ciała materac nie przenosi drgań, dlatego będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla dwóch śpiących obok siebie osób. Wyjątkowa elastyczność i lekkość konstrukcji sprawia, że materac z łatwością obrócimy na druga stronę, przedłużając jego trwałość.

Otwarto komórkowa struktura pianki wysokoelastycznej zapewnia świetną wentylację i chłodną powierzchnię wkładu. Dodatkowe kanaliki wspomagają cyrkulacje powietrza oraz ułatwiają użytkowanie na regulowanych stelażach. Ponadto materiał charakteryzuje się wyjątkową odpornością na działanie alergenów i bakterii, dlatego będzie dobrym wyborem dla osób cierpiących na alergie.

Budowa materaca:

 

Pianka wysokoelastyczna Hiflex 7 stref- zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową gwarantującą znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzenie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

 

Pianka wysokoelastyczna HR - ma właściwości antyalergiczne. Pianki nie wchłania kurzu i chorobotwórczych drobnoustrojów jak: bakterie, grzyby i roztocza. Jej najważniejszą cechą jest elastyczność i sprężystość. Pianki takie są niezwykle trwałe, nawet o 40% trwalsze niż zwykła pianka PUR.

OPIS TWARDOŚCI

H2 MIĘKKI - DLA OSÓB O WADZE DO 60KG

H3 ŚREDNIO TWARDY - DLA OSÓB O WADZE 60-80KG

H4 TWARDY - DLA OSÓB O WADZE 80-120KG

H5 BARDZO TWARDY - DLA OSÓB O WADZE POWYŻEJ 120KG

Wybierając produkt z naszej oferty masz pewność, że jest oryginalny i bardzo dobrej jakości.

Dbając o najwyższe standardy, nie stosujemy najtańszych rozwiązań i podróbek.

PRODUKT POLSKI wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001

Opis

Wysokość 18
Twardość H3
Odpinany pokrowiec Tak
Pranie w pralce Tak
Materac siedmiostrefowy o różnej twardości Tak
Materac antyalergiczny Tak
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Accept

Strona używa plików cookies