Obniżka! Materac Kama Pianka Visco Powiększ

Materac Kama Pianka Visco

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 474 zł

1 253 zł

-15%

Opis

Komfort snu i wygoda dla ciała!

Doskonałe właściwości pianek powodują to, że materac KAMA dopasowuje się do naszych naturalnych kształtów, wypełniając i podpierając ciało na całej jego powierzchni. Specjalne kanaliki w rdzeniu materaca oraz niezwykłe właściwości pianki termoplastycznej zapewniają precyzję wsparcia, a także redukują nacisk na ramiona i biodra, co pozwala rozluźnić się mięśniom ciała śpiącego człowieka.  Bardzo dobra elastyczność i sprężystość pianek sprawia, że materac odporny jest na odkształcenia oraz bardzo wytrzymały. Konstrukcja jest lekka co umożliwia łatwe i swobodne obracanie materaca.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX 7 stref komfortu

Pianka zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Pianka wysokoelastyczna HR Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Wysokość materaca 18 cm
Twardość H2 / H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies