Obniżka! Poduszka ortopedyczna visco PV Powiększ

Poduszka ortopedyczna visco PV

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

102 zł

92 zł

-10%

  • 30 x 50
  • 40 x 70

Opis

Profilowana poduszka ortopedyczna

Specjalne profilowanie pozwala na ułożenie się kręgosłupa w prawidłowej naturalnej pozycji. Zdrowy sen jaki zapewnia poduszka ortopedyczna pozwala na pozbycie się wielu problemów takich jak bezsenność, bóle kręgosłupa, a nawet bóle głowy. Uspokaja i relaksuje mięśnie ramion i szyi. Skuteczna podczas bólu odcinka szyjnego. Odpręża i pozwala odpocząć.

 

 

Skład

Profilowana pianka termoelastyczna

Poduszka ortopedyczna została wyprodukowana z pianki VISCO (tzw. pianka z pamięcią), która odwzorowuje kształt ciała użytkownika i zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na całej swojej powierzchni. Poduszka o właściwościach ortopedycznych i specjalnym profilu wygodnie podpiera głowę, rozluźnia mięśnie i kręgi szyjne oraz zapewnia uczucie głębokiego relaksu. Zalecana jest dla osób mających dolegliwości związane z bólami kręgosłupa, napięciami nerwowymi i schorzeniami reumatycznymi. Poduszka przeznaczona jest dla osób dorosłych i dzieci od 6 r.ż.

Antyalergiczny pokrowiec

Pokrowiec Carbon posiada naturalne właściwości antybakteryjne.  Zapewnia idealną wentylację materaca. Produkt posiada certyfikat  Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100”  , który jest  synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Posiada zamek, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z poduszki. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce. Ponad to zawiera włókna węglowe, bawełnę i bambus, co oznacza że charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością oraz neutralizuje jony dodatnie odpowiadające za uczucie stresu i przemęczenia.

Jakość i bezpieczeństwo
Twardość średnia
Wypełnienie poduszki pianka termoplastyczna Lazy foam
Pokrowiec zdejmowany, pranie 40°C (1% włókno węglowe, 29% wiskoza, 70% poliester)
Cechy dodatkowe antyalergiczna, antybakteryjna
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies