Obniżka! Materac Sekwana 7 stref twardości Powiększ

Materac Sekwana 7 stref twardości

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 590 zł

1 431 zł

-10%

Opis

Wygoda i komfort snu!

Kolekcja Sekwana została tak zaprojektowana, aby zapewnić wsparcie każdej części ciała. Materac gwarantuje dobre dopasowanie się do ruchów osoby leżącej.  Ponadto wycięte kanaliki wspomagają przewietrzanie wkładu, zapobiegając rozwojowi alergenów. Wysoki komfort gwarantują zastosowane obustronnie innowacyjne pianki o niezwykłych właściwościach prozdrowotnych. Wyjątkowa elastyczność  i lekkość konstrukcji sprawia, że materac z łatwością obrócimy na drugą stronę, przedłużając jego trwałość.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka wysokoelastyczna HIFLEX 7 stref komfortu

Pianka o podwyższonej elastyczności i doskonałej sprężystości, gwarantująca wygodę i komfort użytkowania. Dzięki swej budowie jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów.

Pianka lateksowa Silktouch

Lateks jest bez wątpienia materiałem odznaczających się najwyższą odpornością na odkształcenia, wyróżnia się niezwykłą elastycznością zapewniając wysoki komfort podczas snu. Posiada siedem stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się do każdej z partii ciała, niezależnie od wagi jego użytkownika, zapewniając mu komfortowe podparcie. Piankę cechują ponadprzeciętne właściwości ortopedyczne i antyseptyczne, a dzięki specjalnym kanalikom jest przewiewna. Pozwala to na komfortowy wypoczynek i zdrowy sen.  Lateks jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Hypoalergiczność wynika z faktu, że ani roztocza, ani pleśnie czy nawet grzyby nie są w stanie go zasiedlić. 

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Pianka lateksowa Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 21 cm
Twardość H3 / H4
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies