Obniżka! Materac Renmulti multipocket Powiększ

Materac Renmulti multipocket

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

2 168 zł

1 843 zł

-15%

Opis

Zadbaj o komfortowy sen!

Materac z kolekcji Renmulti stworzyliśmy dla najbardziej wymagających użytkowników. Charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Oznacza to, że zapewnia właściwe podparcie każdej części ciała, reagując jedynie w miejscach nacisku. Sprężyny typu „multi” w ilości 512 szt./m2 podzielone są na 7 stref twardości, dlatego idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Ponadto na materacu mogą wygodnie spać dwie osoby o różnej wadze, nie odczuwając wzajemnie swoich ruchów. Wysoki komfort gwarantują obustronnie zastosowane pianki, odznaczające się różnymi właściwościami i stopniami twardości. Stronę górną tworzy innowacyjna pianka termoplastyczna. Cechuje się wysokimi właściwościami rehabilitacyjnymi, dzięki czemu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu i poprawia jakość snu. Natomiast od strony dolnej zastosowano piankę lateksową, cechującą się ponadprzeciętnymi właściwościami ortopedycznymi i antyseptycznymi. Lateks doskonale dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała gwarantując wysoki komfort i walory użytkowe.

Skład

Pianka termoplastyczna Lazy foam

To innowacyjny produkt wyprodukowany na bazie poliuretanów. Pianka pod wpływem ciepła staje się plastyczna, idealnie  dopasowując się do sylwetki naszego ciała. Dzięki temu efektywnie wspomaga regenerację całego organizmu oraz poprawia jakość snu. Posiada wysokie właściwości ortopedyczne oraz rehabilitacyjne. Pianka Lazy foam idealnie przylega do ciała, co w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn.

Pianka Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności. Jest to materiał, który nie odkształca się, dzięki czemu materac jest bardzo wygodny i gwarantuje komfort spania. Dzięki swej budowie pianka jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Jej struktura umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza i posiada właściwości prozdrowotne zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów. 

Siedmiostrefowe Sprężyny pocketowe

Sprężyny kieszeniowe o grubości drutu 2,2 mm, umieszczone są w osobnych woreczkach z elastycznego materiału oraz pianki poliuretanowej o gęstości 30 kg/m3. Każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu daje lepsze podparcie dla ciała niż tradycyjna sprężyna bonellowa. Sprężyny pocketowe pomagają lepiej utrzymać kręgosłup. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Mata zabezpieczająca - filc oddziela formatkę sprężynową od pozostałych warstw materaca. Naturalny filc wzmacnia konstrukcję wkładu przedłużając żywotność materaca.

Pianka lateksowa SILKTOUCH

Pianka zbudowana z milionów pęcherzyków powietrza charakteryzuje się niezwykłą elastycznością punktową, gwarantując znakomite podparcie dla kręgosłupa. Pianka wytwarzana jest z nietoksycznych materiałów oraz posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Jej porowata struktura zapewnia doskonałe przewietrzanie, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci. Wyjątkowa sprężystość pianki sprawia, że jest odporna na odkształcenia oraz bardzo wytrzymała.

7 stref twardości
Siedmiostrefowy o zróżnicowanej twardości Tak
Sprężyny typu multipocket Tak
Pianka termoelastyczna typu VISCO Tak
Pianka lateksowa Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 25 cm
Twardość H3 / H4
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies