Obniżka! Materac kieszeniowy Amur | materacerzekasnu.pl Powiększ

Materac sprężynowy dwustronny Amur

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

1 250 zł

1 188 zł

-5%

Opis

Zadbaj o zdrowy sen!

Materac z kolekcji Amur zapewni spokojny sen. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością punktową. Zapewnia właściwe podparcie każdej części ciała, odpowiednio do wywieranego nacisku. Zastosowane sprężyny pocketowe reagują jedynie w miejscach nacisku, idealnie dopasowując się do kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Wysoki komfort gwarantuje  obustronne zastosowanie  pianki, które dostosowują się do kształtu ciała oraz redukują nacisk na ramiona i biodra. Materac dobrze amortyzuje ruch drugiej osoby, więc jest świetnym rozwiązaniem dla par. Pianka charakteryzuje się podwyższoną odpornością na odkształcenia, co przekłada się  na  doskonałe wsparcie dla kręgosłupa jak i na wydłużoną żywotność materaca.

Skład

Pianka poliuretanowa Flexi

Pianka o podwyższonej elastyczności i doskonałej sprężystości, gwarantująca wygodę i komfort użytkowania. Dzięki swej budowie jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów.

Siedmiostrefowe Sprężyny pocketowe

Sprężyny kieszeniowe o grubości drutu 2,2 mm, umieszczone są w osobnych woreczkach z elastycznego materiału oraz pianki poliuretanowej o gęstości 30 kg/m3. Każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu daje lepsze podparcie dla ciała niż tradycyjna sprężyna bonellowa. Sprężyny pocketowe pomagają lepiej utrzymać kręgosłup. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Mata zabezpieczająca - filc oddziela formatkę sprężynową od pozostałych warstw materaca. Naturalny filc wzmacnia konstrukcję wkładu przedłużając żywotność materaca.

7 stref twardości
Sprężyny kieszeniowe Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Wysokość materaca 18 cm
Twardość H3
Pokrowiec pikowany, trójstronny zamek, pranie 40°C
Cechy dodatkowe antyalergiczny, antybakteryjny
Jakość i bezpieczeństwo certyfikat Oeko-Tex Standard 100, atest PZH
Accept

Strona używa plików cookies