Obniżka! Materac kieszeniowy Amur | materacerzekasnu.pl Powiększ

Materac sprężynowy dwustronny Amur

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

Wygodny materac ze sprężynami kieszeniowymi

Więcej szczegółów

739,20 zł

brutto

924,00 zł brutto

-20%

Więcej informacji

Materac kieszeniowy Amur posiada zdejmowany pokrowiec pikowany z trójstronnym zamkiem oraz możliwość prania w pralce

-H3 (średnio-twardy, przeznaczony dla osób o wadze 60-80 kg)

-H4 (twardy- dla osób od 80kg do 120kg)

-Wysokość materaca: 18 cm.

Przeznaczony dla:

DWUSTRONNY MATERAC SPRĘŻYNOWY

Materace AMUR przeznaczone dla dorosłych charakteryzują się wysoką elastycznością punktową. Dzięki tej technologii materac reaguje jedynie w miejscach nacisku, dopasowując się do kształtu ciała oraz pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Najważniejszą jego funkcją jest zapewnienie właściwego podparcia każdej części ciała, odpowiednie do wywieranego nacisku. Kręgosłup ma prawidłowe podparcie na całej jego długości. Cecha ta jest niezwykle korzystna dla osób z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, narządu ruchu i neurologicznymi. Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych, które bardzo dobrze dopasowują się do fizjologicznej budowy ciała. Sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa wpływająca bezpośrednio na jego właściwości ortopedyczne i komfort snu. Sprężyny, gęsto ułożone, wykonane są z wysokogatunkowego drutu. Poprawia to wytrzymałość materaca. Wkład sprężynowy obłożono obustronnie przekładką tapicerską. Materac o twardości H3/H4.

          

Budowa materaca:

Formatka kieszeniowa drut hartowany 2,2mm wysokość 12cm - formatka kieszeniowa składa się ze sprężyn umieszczonych w osobnych woreczkach połączonych ze sobą punktowo za pomocą kleju. Takie rozwiązanie sprawia, że każda sprężyna pracuje osobno, dzięki czemu daje lepsze podparcie dla ciała niż tradycyjna sprężyna bonelowa. 

Pianka Flex - pianka o podwyższonej elastyczności i doskonałej sprężystości, gwarantująca wygodę i komfort użytkowania. Dzięki swej budowie jest bardzo wytrzymała oraz zapewnia prawidłowe podparcie dla ciała. Struktura pianki umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, zapobiegając rozwojowi pleśni i grzybów.

Mata zabezpieczająca / filc - 400gr/m2 grubość 4mm. Mata oddziela formatkę sprężynową od pozostałych warstw materaca. Dzięki temu przedłużamy żywotność materaca.

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI MATERAC

Wybierając produkt z naszej oferty masz pewność, że jest oryginalny i bardzo dobrej jakości.

Dbając o najwyższe standardy, nie stosujemy najtańszych rozwiązań i podróbek.

PRODUKT POLSKI wytwarzany zgodnie z normą ISO 9001

Opis

Wysokość 18
Twardość H3
Odpinany pokrowiec Tak
Pranie w pralce Tak
Pianka poliuretanowa Tak
Sprężyny kieszeniowe Tak

Accept

Strona używa plików cookies