Pokrowiec Ancona Powiększ

Pokrowiec na materac Andora

Materace RzekaSnu Materace RzekaSnu

Nowy

126 zł

Szary pokrowiec z zamkiem z trzech stron.

Przy zamówieniu proszę podać wysokość materaca

Więcej szczegółów

Opis

Pokrowiec Andora

Pokrowiec w kolorze szarym łączy w sobie ciekawy design i najwyższą jakość. Hipoalergiczna tkanina doskonale absorbuje nadmiar wilgoci, jednocześnie zapewniając przepuszczalność powietrza i doskonałą wentylację wkładu.  Posiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania “Oeko-Tex standard 100” , który jest synonimem jakości użytych surowców oraz bezpieczeństwa zdrowotnego. Posiada trójstronny zamek błyskawiczny, który umożliwia proste i szybkie założenie bądź zdjęcie pokrowca z materaca. Nasz sklep internetowy oferuje pokrowce  w wielu rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem odpowiedniego pokrowca do materaca.

Skład

Zdrowy i bezpieczny sen!

Hipoalergiczna dzianina w kolorze szarym nie powoduje podrażnień skóry i nie uczula. Struktura tkaniny z włóknem klimatyzującym zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz doskonałe zarządzanie wilgocią. Mocno splecione włókna tkaniny gwarantują bardzo dobre dopasowanie do wkładu materaca. Pokrowiec nie traci swoich właściwości w praniu, dlatego zaleca się regularne pranie pokrowca zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na metce. Dzianina posiada właściwości trudnopalne.

WAŻNE: W wiadomości do sprzedającego należy podać grubość pokrowca. Aby prawidłowo zmierzyć materac należy zdjąć stary pokrowiec następnie zmierzyć wysokość (grubość) samego wkładu. Bez podanej grubości zamówienie nie zostanie zrealizowane

Accept

Strona używa plików cookies